Pro výsledky odehraných zápasů i průběžnou tabulku  klikněte zde ,

FK Nové Sady - Slovan Černovír 1:2 (pol. 1:1)

Branky: Fojtík O.

Sestava: Holý - Bažant, Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Vyvážil, Golbinec, Keleti A., Keleti J., Vyvážil, Veselý, Hynek

Zápas jsme začali dobře, když se hned ve 3.miínutě dostal k míči Ondra Fojtík a poslal domácí do vedení 1:0. Po vedoucí brance byli hosté lepší v kombinaci, ke gólu ale byli blíže naši. V 18.min si po našem rohovém kopu vzal míč Kuba Galeta při jeho tvrdé ráně k tyči se hostující brankář zapotil. Ve 23.min si Pepe Keleti udělal z hráčů soupeře slalomové kužely a prošel až k bráně, jeho střelu ale opět lapil gólman. Ve 26.min se naopak radovali černovírští, když se při souboji v našem vápně podařilo soupeři patičkou poslat míč přesně k naší tyčce a Radek Holý se natahoval marně - 1:1. Ve druhé půli jsme soupeře až na jednu výjimku nepustili do gólové šance, ovšem i ta jediná chyba stačila, aby si hosté odvezli všechny body za těsné vítězství. Šest minut před koncem utkání Dominik Štursa podskočil výkop brankáře, Pepe Keleti při pokusu o odkop míče promáchnul a hráč soupeře tak přišel k míči jako slepý k houslím osamocen před našim brankářem - 1:2.

Sokol Slavonín - FK Nové Sady 1:2 (pol. 0:2)

Branky: Keleti J., Fojtík O.

Sestava: Holý - Bažant, Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Beneš, Fojtík L., Vyvážil, Golbinec, Keleti A., Keleti J.

Do zápasu vstoupili lépe novosadští, když hned ve třetí minutě se na naší levé straně zmocnil míče Pepe Keleti, navedl si jej až před bránu a prostřelil domácího brankáře - 0:1. V 5.min se zrodila podobná situace, u níž byl opět střelec první branky, ovšem míč šourající se do opuštěné branky stačil obránce odkopnout do bezpečí. Ve 13.min se před naši bránou zjevil osamocen domácí borec, ale Holý jeho pokus nohou vyrazil. V 18.min opět zahrozili domácí, když šel soupeř sám na Holého. Ten se ovšem oklamat nenechal. Když domácí neproměnili své příležitosti, slovo si vzali hosté. V poslední minutě první půle se po autovém vhazování na naší levé straně dostal k míči za obranou soupeře Ondra Fojtík a také on zakončil střelou mazi gólmanem a bližší tyčí - 0:2. Do kabin se tak šlo lépe hostům. Hned v úvodu druhé půle si to na bránu opět mazal Pepe Keleti, ale pouze vyprášil brankáři rukavice. Ve 42.min se domácím podařilo snížit a zdramatizovat tak konec utkání. Domink Štursa podskočil skákající míč a Holý se při výběhu proti osamocenému střelci zastavil - 1:2. Ve 48.min byli domácí blízko vyrovnání, když osamocený hráč vyplul před našim brankářem. V poslední chvíli se ale přiřítil Jirka Bažant a požár uhasil odkopem na roh. V 50.min si Bažant připravil míč ze střední vzdálenosti a jeho pokus zastavilo za překonaným gólmanem břevno. K odraženému míči nejblíže stojící Hada nebyl dostatečně pohotový a z šance nezbylo nic. V 58.min mohlo být opět srovnáno. Domácí zahrávali roh, po kterém následovala střela z první do horního rožku brány. Jasnému gólu ale zabránil Radek Holý, jehož ruka se včas vytrčila a zabránila letu míče do brány.

FK Nové Sady - FK Jeseník 1:6 (pol. 1:0)

Branky:

Sestava: Bažant - Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Beneš, Fojtík L., Vyvážil, Typovský K., Hynek D., Golbinec, Keleti A., Keleti J.

Zápas měl jasného favorita, neboť hosté z Jeseníku okupují opačný konec mistrovské tabulky. Do vedení šli hned ve 2.min, když střelu na naši bránu tečoval před brankářem obránce a míč skončil s pomocí tyče v síti - 0:1. V 16.min se na naší pravé straně v půli hřiště zmocnil míče Tonda Keleti a metal si to sám na brankáře. Nezachoval však potřebný klid a míč zbytečně brzo vystřelil mimo tyče. Při následujícím protiútkou se v bráně vytáhl Jirka Bažant. Ve 20.min si ovšem náš zaskakující brankář vybral slabou chvilku a svůj nepovedený výkop namazal přímo na nohu soupeře, který bodlem rychle vrátil míč do opuštěné brány - 0:2. Ve 24.min si nejlepší hráč na hřišti v dresu Jeseníku poslal míč za naši obranu, sám si jej doběhl a obloučkem přes vybíhajícího brankáře poslal do sítě - 0:3. Ve 27.min konečně pěkná akce z naší strany. Petr Vyvážil věrný svého jména vyvezl míč po pravé straně, ustál důsledný atak obránce a předložil před bránu lahůdku Ondrovi Fojtíkovi, který jej z blízka uklidil na to správné místo - 1:3. Naději na zvrat ve druhé půli ovšem hosté stihli zmenšit gólem v poslední minutě prvního poločasu, když výkop promáchl náš poslední hráč a útočník šel sám na brankáře. Tomu nasadil kličku a míč s přehledem uklidil do prázdné 1:4. Ve 33.min si hosté ve trojici vyměnili míč a střelu před našim brankářem opět tečoval obránce - 1:5. Ve druhé půli už zápasu jasně dominovali hosté. Ti předváděli stále stejnou lekci v podobě narážečky "přihraj a běž", na naše hráče to ovšem platilo pořád dokola. V 51.min jsme tleskali krásné střele hostů z dálky a neméně krásnému zákroku Bažanta, který míč vytěsnil na břevno. V 58.min si hráč soupeře před naší bránou zastavil míč pod nohou, v klidu se otočil a zavěsil - 1:6.

Brodek u Přerova - FK Nové Sady 2:0 (pol. 1:0)

Branky:

Sestava: Holý - Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Beneš, Bažant, Fojtík L., Vyvážil, Typovský K., Hynek D., Golbinec,

Zápas dvou sousedů v tabulce byl jakousi bitvou o šest bodů, z níž vyšli lépe domácí. My jsme v průběhu utkání nenašli jedinou zbraň, která by na soupeře platila. V 18.min prohrál Filip Reiter na půli souboj o míč a domácí se po naší pravé straně řítili před bránu. Radek Holý svým výběhem zmenšil střelecký úhel a od branky nás zachránila tyč. Ve 28.min Hada ztratil míč na půli soupeře, odfláknul bránění a tentokrát se řítil rychlý protiútok po naší levé straně. I tentokrát Holý musel z brány ven a po přihrávce před opuštěnou bránu naštěstí pro nás domácí borec promáchnul. Jako první se přeci jen radovali domácí. V poslední minutě prvního poločasu míč zůstal na naší půli a ze středu hříště za pokutovým územím přišla nečekaná rána k tyči - 1:0. Na počátku druhé půle nás opět zachránila tyč naší branky. Domácí však byli aktivnější, častěji stříleli na naši bránu a za svou píli byli odměněni gólem v 55.min, když po úniku soupeř prostřelil našeho brankáře - 2:0. Naši se k žádné zápletce nepropracovali.

FK Nové Sady - FK Mohelnice 2:5 (pol. 0:1)

Branky: Bažant, Fojtík O.

Sestava: Holý - Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Beneš, Bažant, Fojtík L., Vyvážil, Typovský K., Hynek D., Keleti J., Keleti A.

V úvodu utkání byl k vidění vyrovnaný boj. Do vedení mohli jít naši, ovšem střelu Bažanta z přímého kopu v 15.min zastavilo po nevýrazném zákroku brankáře břevno. V následujících minutách hráli domácí na míči příliš individuálně, chyběla kombinace alespoň ve dvou či třech po sobě jdoucích přihrávkách. Ve 25.min naopak udeřili hosté, když jejich rohový kop přizvedl na přední tyči novosadský obránce hlavou a v brankovišti se nejlépe orientoval hostující borec, který se hlavičkou prosadil mezi třemi zkoprnělými sloupy v novosadském dresu - 0:1. Ve 29.min jsme zahrávali další přímý kop po faulu u postranní čáry, ale dobře kopnutý centr bohužel při nezájmu našich hráčů v brankovišti soupeře doletěl až do náruče brankáře, který jej pohodlně jistil. Po změně stran ve 36.min zahrával rohový kop Jirka Bažant, ale nikdo z našich si nesbíhal na přední tyč a před hráči schovanými za soupeřovými obránci tito uklidil míč do bezpečí. Ve 37.min se po našem útoku a střele zblokované vlastním hráčem míč rychle dostal až k našemu pokutovému území, Radek Holý si pro něj vyběhnul, ale s míčem si neporozuměl, přišel o něj a střelou do prázdné hosté zvýšili své vedení - 0:2. Ve 38.min už to bylo 0:3, když se dalekonosná střela soupeře odrazila od vzdálenější tyče do zad plachtícího Holého a odtud nešťastně do naší sítě - 0:3. Ve 47.min po přihrávce z levé strany stáli hned dva naši obránci na středu u jednoho soupeře, ten se přesto dokázal s míčem otočit a zakončit - 0:4. V 50.min hosté ze své poloviny házeli aut do volného prostoru, následovalo posunutí středem a střela z dálky, jejíž trajektorii Radek Holý podcenil, když hlídal cestu míče až do vlastní brány - 0:5. Teprve v 51.min se prosadil z přímého kopu Jirka Bažant, když kus černé práce před brankářem odvedl Filip Reiter - 1:5. Nejhezčí akce našich se urodila v 59.min, když Kryštof Beneš potáhl míč po pravé straně, včas jej prostrčil na střed Ondrovi Fojtíkovi a ten se sám před brankářem nemýlil - 2:5.

Velké Losiny - FK Nové Sady 3:3 (pol. 0:1)

Branky: Bažant 2x, Hada

Sestava: Holý - Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Golbinec, Beneš, Bažant, Fojtík L., Vyvážil

Dosavadní výsledková mizerie domácích velela našemu týmu urvat na hřišti soupeře body za vítězství. Od začátku utkání ale soupeř dával najevo, že není žádným nazdárkem a že nastoupil ve své nejsilnější sestavě. I přesto jsme byli nebezpečnější a během první půle jsme si vypracovali několik gólových situací. Skóre otevřel v 7.min Dominik Hada, který si povodil míč, obešel i brankáře a zavěsil - 0:1. Potom už jsme bohužel předvedli plejádu spálených šancí, takže jsme domácí nechávali ve hře. Ti se před naši bránu také párkrát dostali, ale Radek Holý vše nebezpečné pochytal. Losiny udeřily hned v úvodu druhé půle, kdy jsme nebyli dostatečně důrazní, soupeř prošel přes našeho stopera a jeho ránu nahoru dokázal Holý pouze ztlumit tak, že míč doskákal do opuštěné brány - 1:1. Naše odpověď na sebe nenechala dlouho čekat. Už o dvě minuty později prostrčil na středu za vápnem míč Hada Jirkovi Bažantovi, který tváří v tvář podstřelil domácího brankáře - 1:2. Ještě veseleji mohlo být ve 34.min, když si míč mezi nohama obránce prostrčil Ondra Fojtík a sám před brankářem zakončil. Gólmana sice překonal, ale střelu zastavila tyč domácí branky. Ve 36.min nám pomohla chyba brankáře soupeře, který při rozehrávce vedle branky namazal přímo na nohu Jirky Bažanta a ten pohotově míč vrátil do prázdné brány - 1:3. Domácí však ani za tohoto stavu nesložili zbraně a už o dvě minuty později snížili na rozdíl jediného gólu, když po našem rohovém kopu následoval dlouhý odkop, Dominik Štursa si míč při zpracování příliš předkopl a z následného souboje vyšel lépe domácí borec, který šel sám na Holého a nezaváhal - 2:3. Ve 46.min jsme domácím rovněž pomohli vlastní chybou, když náš stoper, ač v obležení dvou hráčů, dostal zpětnou přihrávku, míč podržel déle, než situace vyžadovala, přišel o něj a i druhý samostatný únik domácí snajper vyřešil spolehlivě - 3:3. Naši ještě několikrát doráželi na bránu soupeře, domácí však měli šikovného brankáře, který všechny pokusy zlikvidoval. Škoda neproměněných příležitostí v první půli, ale bod z hřiště soupeře je dobrý.

TJ Spartak Lipník n. Bečvou - FK Nové Sady 4:1 (pol. 2:1)

Branky: Bažant

Sestava: Holý - Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Golbinec, Beneš, Bažant, Fojtík L., Tipovský

K utkání mladších žáků tentokrát nemáme komentář, snad jen tolik, že se nám podařilo vstřelit úvodní branku, když Jirka Bažant prošel téměř celým hřištěm a zakončil přesnou ranou - 0:1. Pak už se radovali jen domácí.

FK Nové Sady - Zábřeh na Moravě 1:2 (pol. 1:1)

Branky: Hada

Sestava: Holý - Keleti J., Reiter, Hada, Fojtík O., Štursa, Galeta, Golbinec, Beneš, Bažant, Fojtík L., Tipovský

První půle utkání přinesla vyrovnaný boj, který se odehrával spíše mezi oběma vápny. Žádný ze soupeřů si nevytvořil gólovou šanci. Našim se přesto podařilo jít do vedení, když ve 14.min výkop Radka Holého podskočil hostující obránce a Dominik Hada levačkou k tyči zaznamenal svůj první mistrovský gól - 1:0. Do druhé půle však novosadští nastoupili jako po těžkém flámu. Oproti hostům působili velmi malátným unaveným dojmem a to se jim zle vymstilo. Už ve 34.min nepokrytý soupeř srovnal hlavou po nabíhaném rohovém kopu - 1:1. Vrátit vedení nám mohl už o dvě minuty později Pepe Keleti, který dostal před bránou nadýchaný centr od Jirky Bažanta. Míč však šel nad břevno. Ihned z protiútoku udeřili hosté, jejichž hráč si na středu hřiště udělal kličku na pravou nohu a tvrdou střelu z dálky dokázal Holý jen ztlumit do sítě - 1:2. Ve 39.min si hráč soupeře protáhl míč hned kolem dvou našich obránců, ale Holý měl dobře postavené tyče branky. Stejné štěstí měli hosté ve 42.min, když je naopak po tvrdé pumelici Bažanta zachránilo břevno. Soupeři tak dva výpady během 4 minut druhé půle stačily ke konečnému vítězství.

FK Nové Sady - Želátovice 1:2 (pol. 1:1)

Branky: Štursa

Sestava: Holý - Keleti J., Reiter, Hada, Fojtík O., Keleti A., Štursa, Galeta, Golbinec, Vyvážil, Beneš, Bažant, Fojtík L.

Všechny tři góly, které v zápase padly, vstřelili naši hráči. Nesťastníkem zápasu se stal Pepe Keleti, který si při obranných zákrocích dva zásahy vsítil do vlastní branky, a tak soupeř aniž by vstřelil jediný gól, odvezl si z Nových Sadů všechny body za vítězství 1:2. Po celou první půli jsme bohužel nebyli vůbec nebezpeční. Nevypracovali jsme si téměř žádnou gólovou pozici, ale ono to jde těžko, když chybí pohyb hráčů bez míče. Kluci zatím nedokážou přenést do zápasu prvky, které pilují na tréninku. V 15.min hosté kombinovali z vlastní půle až před naši bránu, ale Holý byl u tyče včas. Následný rohový kop našel na zadní tyči nehlídaného hlavičkáře, ten ale naštěstí pro nás minul odkrytou část branky. Želátovičtí převyšovali naše hráče v individuální dovednosti. V 19.min se řítil soupeř na naši bránu, míč si ale hodně předkopl a tak si pro něj správně vybíhal Radek Holý. Vázla však domluva se stoperem a tak míč těsně před brankářem tečoval Pepe Keleti do prázdné a hosté šli naší zásluhou do vedení 0:1. Ve 24.min zahřála naše fotbalová srdénka nabídka Tondy Keletiho z pravé strany, kterou si za obráncem našel Domink Štursa a sám před opuštěnou brankou se nemýlil - 1:1.

Ve 36.min kopali hosté rohový kop a prudkou střelu tečoval do vlastní sítě Pepe Keleti - 1:2. V 53.min soupeř zahrával trestný kop, ale Holý vytasil pěkný zákrok. Dorážka už se hostům nepovedla. Do konce utkání jsme měli několik pokusů o srovnání, ale vždy tomu něco chybělo.

FK Konice - FK Nové Sady 1:2 (pol. 1:0)

Branky + asistence:

Zápas se odvíjel spíše mezi oběma vápny, vyloženou tutovku si žádný ze soupeřů nevytvořil. Domácím se podařilo skórovat ve 13.min, když jsme pozdě reagovali na náběh hráče při rohovém kopu a ten nabídku proti noze poslal do naší sítě - 1:0. Blízko k vyrovnání jsme měli ve 23.min, když šel míč za domácí obranu a Filip Reiter byl u něj dřív než vybíhající brankář, kterému se ovšem i tak podařilo pokus o "píchnutí" míče zlikvidovat. Ve 30.min střílel z dálky Bažant, ale domácí brankář jeho nepříjemnou střelu nadvakrát kryl. Co se nám nepovedlo v půli první, to přinesla půle druhá. Hned v jejím úvodu ve 33.min zatáhl míč po pravé lajně Tonda Keleti a předložil jej před bránu, kde domácího brankáře rozhodil dotírající Ondra Fojtík a míč se dostal až k Petru Vyvážilovi, který jej zametl do prázdné - 1:1. To nás nabudilo a celou druhou půli jsme byli lepším týmem. Ve 43.min vysunul Bažant Fojtíka, ten si obhodil obránce, ale skákavý míč poslal vysoko nad břevno. Ve 47.min si oba borci spolupráci zopakovali a tentokrát se výsledek dostavil. Bažant rozehrál přímý kop a Ondra Fojtík tečoval kolenem míč do protipohybu brankáře - 1:2. Obrat výsledku byl na světě a své první letošní vítězství už si kluci vzít nenechali.

FK Nové Sady - Kozlovice 0:1 (pol. 0:1)

Sestava: Holý - Keleti J., Reiter, Hada, Fojtík O., Keleti A., Štursa, Fojtík L., Galeta, Golbinec, Vyvážil, Beneš, Bažant,

Hra domácích tentokrát skřípala zejména v útočné fázi, kde chyběla kombinace a míče se nakopávaly spíše na náhodu. Soupeř se dostal do vedení v 6.min po naší chybě. K naší bráně se kutálel míč, k němuž se vracel J. Keleti a z branky si pro něj šel Radek Holý, který si křikl a tak mu stoper míč přenechal. Holý jej ovšem do náruče lapil příliš nejistě a tancující míč vypíchl dotírající útočník, kterému se navíc se štěstím podařilo míč kopnout mezi nohama Keletiho do opuštěné branky - 1:0. Bohužel dost nešťastný gól, který jak se později ukázalo, rozhodl celé utkání. Ve 25.min hosté předvedli pěknou kombinaci, kterou po zpětné přihrávce proti noze zakončili střelou do naší tyče. Po obrátce jsme hned ve 33.min ubránili nepřímý volný kop po malé domů. Ve 38.min opět lepší hosté kombinovali až do našeho pokutového území, Radek Holý ale oba pokusy o zakončení zlikvidoval. Ve 48.min se Holý vytáhl při přímáku hostů, který směřoval k tyči. Nám bohužel v této fázi utkání chyběl pohyb i důraz, takže hosté byli prakticky nastěhování na naší půli. Navíc měli ve svém středu dva šikovné štírky, kteří nám hodně motali hlavy. V 52.min se opět zaskvěl Radek Holý, který nejprve vytěsnil střelu mířící pod břevno a vzápětí i dorážku zblízka. V 55.min soupeřův rychlý brejk zneškodnil Holý a držel naše naděje alespoň na vyrovnání. O to jsme se pokusili v poslední minutě, když se při přímáku Bažanta postavili do pokutového území úplně všichni včetně našeho brankáře. Míč ovšem odhlavičkoval vysoký obránce Kozlovic a ty se tak mohly radovat.

FK Šternberk - FK Nové Sady 3:3 (pol. 2:2)

Branky + asistence: Fojtík O. 3x

Utkání se hrálo ve velmi napjaté atmosféře a kluci si museli na hřišti připadat jako býk, když jej pustí do arény a slyší rykot okolních tribun. Povzbuzování týmu je určitě podporou, ale rodiče by neměli klukům udělovat pokyny ve stylu "běž na lajnu, střílej", atp. Od toho je tam trenér a pouze jeho pokyny by měli kluci na hřišti slyšet. Jinak se nelze divit jejich zbrklosti a nervozitě pramenící z vyblázněnosti. To už si rodiče musí uvědomit v přípravce, natož pak v této věkové kategorii. První zajímavou pozici si v 6.min vytvořil Tonda Keleti, když si míč navedl od levé lajny na střed, jeho střela mu ale nesedla. Z protiútoku tak udeřili domácí, když šel míč vzduchem přes naši obranu na zcela volného hráče mimo ofsajdovou pozici a ten obstřelil našeho brankáře - 1:0. V 17.min si výkop domácího gólmana stáhl Ondra Fojtík a skákavou střelou na zadní tyč vyrovnal - 1:1. Ve 22.min výkop Radka Holého přeskočil domácí obránce a Ondra Fojtík si připsal druhý dnešní zářez, když pohotově přehodil brankáře - 1:2. Naše radost ale netrvala dlouho, neboť po rozehrávce se míč dostal před naše pokutové území, kde napálen bodlem zamířil nechytatelně pod břevno - 2:2. V první půli jsme měli po rohových kopech několik zajímavých pokusů hlavičkou, ale neurodilo se a tak se výsledek do půle neměnil. Hned v úvodu druhé půle jsme šli ale do vedení, když autové vhazování Golbince proskákalo mezi hráči a šuter Ondra Fojtík z první poslal nepříliš povedenou skákavou ránu na bránu, která skončila za zády brankáře - 2:3. Ondra si tak připsal první hattrick sezóny . Ve 48.min kryl Holý nebezpečnou ránu z levé strany a napětí ochozů houstlo. Domácí se snažili vyrovnat, naši se snažili přidat gólovou pojistku. V 51.min obdržel ŽK O.Fojtík, když v přerušené hře odkopl míč. V 53.min se úsilí vyplatilo domácím. Výhoz našeho brankáře si nepřevzal vlevo za hráčem schovaný Galeta, míč se rychle vrátil do našeho pokutového území, kde byl z první skákavou ranou uklizen k bližší tyči a bylo srovnáno - 3:3. Utkání tak skončilo zaslouženou dělbou bodů.

FK Nové Sady - Čechovice 1:1 (pol. 1:0)

Branky + asistence: Keleti J.

Sestava: Holý - Keleti J., Reiter, Bažant, Hada, Fojtík O., Keleti A., Štursa, Masare, Fojtík L.

První zápas mistrovské soutěže skončil zaslouženou dělbou bodů, neboť každému ze soupeřů patřil jeden poločas. Zatímco v tom prvním byli aktivnější naši borci, ve druhém poločase byl častěji u míče soupeř a svou převahu nakonec přetavil ve vyrovnávací branku 4 minuty před koncem utkání.

Úvod utkání byl v domácí režii a už v 5.min jsme šli do vedení, když míč odražený po centru z rohového kopu napálil zpět do chumlu před bránou Pepe Keleti a teč ve vápně změnila směr letu míče do protipohybu brankáře - 1:0. Po celou první půli jsme byli častěji u míče a hosté se jen sporadicky dostali na dostřel naší brány. Asi největší příležitost soupeř promarnil v 17.min, když míč prošel středem za naši obrannou linii a hráč se řítil osamocen na našeho brankáře. Při zakončení se však ukvapil a Radek Holý šanci zmařil. Své vedení jsme mohli navýšit ve 28.min, ale míč odvrácený po centru napálil tentokrát Tonda Keleti tvrdě do břevna. Další šanci jsme dostali hned v úvodu druhé půle, když ve 33.min po přímáku Pepe Keletiho dorážel v pokutovém území z bezprostřední blízkosti osamocený Hada. Trefil ovšem pouze do náruče brankáře. Dvě nevyužité šance držely hosty stále ve hře o body a ti se o ně začali hlásit stále hlasitěji. Ve 35.min se po faulu v našem pokutovém území kopala penalta, Radek Holý ovšem vystihl směr míče a za hlasitého ryku ochozů vytěsnil ránu mimo tyče. Ve 46.min si Holý vybral slabší chvilku v jinak kvalitním výkonu a nechal míč z rohového kopu projít podél brankové čáry, kde nás od pohromy zachránila zadní tyč. Následnou dorážku už si náš brankář pohlídal. Soupeř už se nastěhoval na naši polovinu a našim borcům docházely síly. V 54.min další nebezpečný pokus soupeře k tyči vyrazil Holý a nervy diváků pracovaly. V 56.min se hostům jejich úsilí vyplatilo, když si zakončující hráč dvakrát zasekl míč ve středu hřiště před vápnem a dokázal našeho brankáře podstřelit - 1:1. Poslední minuty už žádnou superšanci nepřinesly.